Файлообмінник EX.UA відновив роботу на новому домені

Сервіс EX.UA відновив роботу на новому домені

Cервіс обміну файлами EX.UA відновив свою роботу на новому домені FEX.net. Про це повідомляють розробники сервісу на сторінці веб-порталу.

«Повідомляємо, що сервіс ЕХ-файли перезапущений на домені FEX.net (File EXchange Network). Він реалізований на принципово новій технологічній платформі, що забезпечить додаткову зручність використанні», – йдеться в повідомленні.

Крім цього, у повідомленні йдеться, що власники поштових скриньок EX.UA отримають додаткове розширення на домені з тим самим логіном і паролем доступу.

Розробники сервісу повідомили, що в цей час користувачам доступний анонімний обмін файлами будь-якого формату і розміру, автоматичне конвертування файлів для перегляду і програвання, система оповіщення користувача про час використання і зберігання файлів, а також пошта @fex.net. Надалі функціонал порталу буде розширюватися.

Нагадаємо, у листопаді найбільший в Україні файлообмінник EX.UA оголосив про закриття. Це сталося після того, як у вересні 2016 року Верховна Рада ухвалила закон «Про державну підтримку кінематографії в Україні». Окрема частина закону присвячена захисту авторського права в сфері кінематографу. Зокрема, піратський контент згідно із новим законодавством має бути заблокований власником сайту або провайдером послуг хостингу, якщо власник сайту не здійснює таке блокування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук