Голова комітету Верховної Ради назвав розслідування щодо його е-декларації спробою дискредитації

Голова комітету Верховної Ради назвав розслідування щодо його е-декларації спробою дискредитації
фото Fakty ICTV
Нардеп Сергій Рибалка назвав спробую тиску і дискредитації перевірку його е-декларації

Голова комітету Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності, нардеп від «Радикальної партії» Сергій Рибалка вважає розслідування інформації з його електронної декларації політичним замовленням на дискредитацію.

«Розслідування, ініційоване проти мене Генпрокуратурою, – це виконання політичного замовлення на мою дискредитацію і нашої політичної команди. До обрання народним депутатом я багато працював в бізнесі і маю легальні доходи. І зараз створений моєю родиною бізнес дає робочі місця і гідну легальну зарплату тисячам українців», – написав Сергі Рибалка на своїй сторінці в мережі Facebook

За його оцінкою, здійснюючи замовні переслідування, влада через прокуратуру намагається знищити цей бізнес.

Нардеп заявив, що перевірка є черговою спробою тиску на нього як опозиційного політика і на саме підприємство. Про це він сказав в ефірі телеканалу «112».

На думку голови парламентського фінкомітету, причиною таких дій стала його позиція щодо керівництва центрального банку та ініціативи щодо підвищення контролю над Національним банком України.

Нагадаємо, Генпрокуратура ініціювала проведення документальних позапланових перевірок електронних декларацій 29 народних депутатів з огляду на встановлення невідповідності між задекларованими засобами і офіційно отриманими доходами.

Зокрема, за даними «Української правди», мають перевірити Сергія Рибалку, який задекларував понад 49 млн грн готівкою і в банках при тому, що у 1999-2015 роках сплатив податки тільки із 16 млн грн доходу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук