Головні новини Львова за 8 лютого

Садовий оприлюднив таємну угоду, перевірятимуть автобуси, реставрують картину де Латура та інші події цього дня

Головні новини Львова 08.028 лютого 2019, 18:58 552 0

Садовий оприлюднив таємну угоду від Порошенка. За ним, президент обіцяв дати команду припинити блокаду. В обмін на це Садовий мав би публічно підтримати Порошенка, припинити його критику.

Український кругляк контрабандно провозять до Європи. Вітчизняна деревина і далі має попит за кордоном. Незважаючи на заборону експорту необробленої деревини, в Європі та світі реєструють імпортований з нашої країни кругляк.

У Львові щомісяця перевірятимуть автобуси на АТП. Стежитимуть за дотриманням угод, укладених восени минулого року, перевіряючи санітарний стан автобусів, а також інформацію про маршрут, вартість проїзду і пільги.

Музей терору отримав усі барельєфи з Монумента слави. Їх зняли працівники, що демонтують аварійний об’єкт. П’ять фігур з кованої міді: піхотинець, танкіст, артилерист, матрос та льотчик тепер будуть зберігатись у музеї.

Реставрують картину Жоржа де Латура. Триватиме вона до осені, а далі картину «У лихваря» покажуть львівському глядачу і вже є запрошення повозити її світом.

Футбольний «Кубок дружби». Більше півсотні команд і три дні завзятої боротьби. У Львові стартував дитячий футбольний турнір «Кубок дружби», який уже вдев'яте об'єднав юних спортсменів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук