Головні новини Львова за 5 грудня

Облраду пікетували колишні військові та правоохоронці, у Ратуші нагородили волонтерів, нове приміщення «Лярш-Ковчегу» та інші події цього дня

Головні новини Львова 05.125 грудня 2017, 18:30 953 0

Облраду пікетували колишні військові та правоохоронці. Вони протестували проти того, щоб із Нового року їм перераховували грошові виплати за методикою, яку запропонувало Міністерство соцполітики.

У Ратуші нагородили волонтерів. Десятеро людей доброї волі, які витрачають свій час на допомогу іншим, отримали почесні відзнаки до Дня волонтера.

Нове приміщення «Лярш-Ковчегу». Задля тих вихованців, що мають глибокі розумові вади, придбали нове приміщення для денної програми «Усмішка».

Бійці після війни роблять ляльку-маріонетку. Після повернення з війни добровольці взялись до незвичної справи. У фіналі у бійців має вийти справжня вулична театральна постановка.

Театр «Воскресіння» у шпиталі. Поки у приміщенні львівського театру «Воскресіння» триває ремонт, колектив у мандрах. Цього тижня актори дають благодійні вистави для військових та дітей в інтернатах.

Кубок Львова з панкратіону. Древнє бойове мистецтво на львівських килимах. У нашому місті відбувся відкритий Кубок із панкратіону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук