GPS-навігація громадського транспорту Львова вийшла з ладу через технічні неполадки у провайдера

Головні новини Львова 09.11Юлія Лавришин, 9 листопада 2017, 12:52 526 0

У четвер, 9 листопада, через поломку у провайдера OVH, вийшли з ладу GPS-трекери і система навігації усього громадського транспорту Львова. Як повідомили у прес-службі ЛМР з посиланням на інформацію в. о. начальника управління транспорту ЛМР Олега Партики, фахівці намагаються зрозуміти, у чому проблема, та відновити GPS-систему.

«Сьогодні о 08:10 сталися глобальні проблеми і велика аварія у провайдера OVH, який є одним з найбільших в світі. Сталася помилка і проблема в Data-центрах, тобто серверах, до яких підключені наші GPS і вся транспортна система на них базується. Тому GPS на маршрутних транспортних засобах не працюють. Коли буде виправлена помилка – невідомо, оскільки ніхто не знає, що сталося, навіть представники цього підприємства в Україні», – зазначив в. о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика.

Багато веб-сайтів французької компанії OVH недоступні з четверга, 9 листопада, через накопичення аварій, включаючи електричні, що впливають на компанію.

«Після 07:00 один з центрів обробки даних, де концентруються деякі дані, втратив енергопостачання, через що вимкнулись всі сервери. Генератори повинні були зберегти енергопостачання в центрі, розташованому в Страсбурзі, але вони також не працювали. ERDF шукає причину виходу з ладу»,повідомив генеральний директор OVH Октав Кляба в Twitter.

P.S. Пізніше у прес-службі ЛМР повідомили, що проблему з GPS-трекерами вже вирішено і громадський транспорт Львова знову можна відслідковувати в режимі онлайн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук