Громада Львова вручила подяку найввічливішому водію міста

СуспільствоМарічка Крижанівська, 15 березня 2018, 19:01 3373 1

Громадська рада при міському управлінні транспорту вручила подяку Дмитрові Ланю, водію міської маршрутки № 9. Цей чоловік, переконують львів'яни, при будь-яких обставинах привітний до людей.

У соцмережах львів’яни вже багато місяців описують водія маршрутки № 9. Пишуть, що він ввічливий, чемний, для кожного знайде добре слово, привітний до пенсіонерів, у чистій білій сорочці.

Тому пасажири надумали йому подякувати. Громадська рада при міському управлінні транспорту на кінцевій зупинці маршрутки вручила таку подяку Дмитрові Ланю. Про сюрприз водій не здогадувався.

«Мені дуже приємно, такий задоволений, буду пишатися, повішаю подяку у себе на стіну коло всіх фотографій, дякую дуже», ‒ ділиться емоціями Дмитро Лань.

Дмитро Лань має власний рецепт, як залишатися ввічливим навіть у стресових ситуаціях. Каже, треба любити людей.

«Зі мною їздять найкращі люди міста, мої пасажири, яких я люблю і поважаю. Я їм дякую і старюся їх перевезти швидко, якісно і безпечно. І ставлюся до людей так, як хотів би, щоб вони ставилися до мене», ‒ пояснює водій.

Пасажири підтверджують: цей водій справді завжди чемно поводиться.

«Я бачу, що він дуже чемний, культурний, вихований», ‒ розповідає пенсіонерка пані Ірина.

«Дуже файний шофер, приємний, дуже добре з людьми поводиться», ‒ додає пасажир пан Іван.

Наразі Дмитро Лань отримав не грошову премію, а лише подяку від пасажирів.

«Мені би ще хотілося, звісно, щоб і АТП, і управління транспорту ще й преміями заохочували, але на це ми вплинути не можемо. Тому ми даємо відзнаку від громадськості, щоб водії розуміли, що люди оцінюють, коли до них добре ставляться. Це ж не складно: відкрили двері, сказати «будь ласка», візьміть решту», ‒ коментує представниця громадської ради при міському управлінні транспорту Ірина Рєвунова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук