Ідеалісти і циніки

Чиє життя треба класти за Україну?

Олександр Михельсон
Журналіст, блогер

Інші блоги автора

Хочте скандальну думку? Якщо Україна знову програє - то тільки через ідеалізм. У нас так багато патріотичних ідеалістів... А ідеалісти ж так ненавидять циніків... Навіть патріотичних - усе одно...

Отут і проблема. Я пояснив би це так: ідеалісти готові покласти своє життя за Україну - а циніки ГОТОВІ ПОКЛАСТИ ЗА УКРАЇНУ ЖИТТЯ ВОРОГІВ.

Так ось: ідеалістів у нас до хріна, да. Й вони піднімаються до найбільших висот самопожертви, і слава їм за це.

Але де наші циніки? Наші циніки максимум на що здатні - це спиздити бабла під "ідеалістичною" риторикою. Власне, це навіть не циніки - інакше мислили б стратегічно, а не "украл-випіл-в тюрьму" Між іншим, сам той факт, що вони користуються цією риторикою, а не якоюсь там іншою, показує: проблема - в ідеалістах.

А потрібні - циніки. Розумні циніки, які розуміють, що Україна - їхній шанс не просто вкрасти щось там, а - увійти в Історію.

Майже всі великі політики, до речі, від Саргона ІІ до Черчилля, були дуже і дуже цинічні у цьому сенсі. Тоді як Гітлер, чи, скажімо, Путін - типові ідеалісти, яким банально пощастило. На відміну від 99 % їхніх колег, від Лугальгабанди до Ющенка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук