Із часу пожежі на полігоні в Грибовичах міськрада надіслала 9 листів голові Малехова

Листи із проханням надати дозвіл на розроблення детального плану території та заходи з рекультивації полігону

СуспільствоОльга Гринько, 30 березня 20176670

Із часу пожежі на Грибовицькому полігоні ТПВ Львівська міська рада надіслала 9 листів голові Малехівської сільради про надання дозволу на розроблення детального плану території та заходи зі стабілізації тіла та рекультивації полігону – виділення земельної ділянки для проведення першочергових протиаварійних робіт на дамбі Грибовицького полігону. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Перший лист був надісланий від імені міського голови Львова – 07 червня 2016 р., останній – 22 березня 2017 р. Також листи надсилали департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР і виконавчий комітет. На загал було надіслано 9 листів: 2 листи від міського голови Львова, 3 листи від департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР та 4 листи від виконавчого комітету ЛМР.

«Минулого тижня за підписом міського голови було надіслано, в черговий раз, лист голові Малехівської сільради щодо виділення земельної ділянки для проведення першочергових протиаварійних робіт на дамбі Грибовицького полігону, щоб місто могло отримати повноцінну експертизу і негайно приступити до виконання протиаварійних робіт. Без надання такої земельної ділянки не можна отримати повноцінну експертизу на проект і виконати в повному обсязі першочергові аварійні роботи», – розповіли в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, проект з «Протиаварійних заходів та робіт з посилення дамб відстійників фільтрату на полігоні ТПВ м. Львова» розглядає «Укрдержекспертиза». Без виділення земельної ділянки не можна отримати повноцінну експертизу на проект.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук