Керівник КП Львівської облради за рік виписав своїй дружині 22 премії

Десять працівників КП «Нерухомість та майно» встановили у Львівській області рекорд з кількості отриманих премій

СуспільствоНазарій Тузяк, 8 травня 201824001

Керівник комунального підприємства Львівської облради «Нерухомість та майно» Роман Люлюк за 2017 рік виписав своїй дружині 22 премії. Премії виписувалися з нагоди найбільших релігійних свят, а також за результатами роботи кожного місяця. Окрім цього, як повідомляє антикорупційне видання «Наші гроші. Львів», Роман Люлюк у 2017 році виписав і 10 премій самому собі.

Після публікації журналістів у Львівській облраді вирішили провести перевірку діяльності цього підприємства, за результатами якої приймуть рішення про подальше перебування на посаді його керівника.

За інформацією «Наших грошей. Львів», свою дружину керівник комунального підприємства «Нерухомість та майно» Роман Люлюк прийняв на роботу у 2011 році. Зараз Олена Люлюк є головним економістом з договірних та претензійних робіт цього підприємства. У 2015 році Романа Люлюка навіть оштрафували на 255 грн за те, що він не повідомив безпосереднього керівника про наявність конфлікту інтересів, який виник після найму на роботу дружини.

Після цього, як свідчать отримані журналістами документи, Роман Люлюк продовжував працювати в умовах постійного конфлікту інтересів і навіть регулярно виписував премії своїй дружині. У наказах про преміювання не було зазначено прізвищ працівників (вони вказувалися у додатку, який погоджував бухгалтер підприємства), що свідчить про спроби не порушувати законодавство.

Накази керівника КП «Нерухомість та майно» Романа Люлюка про преміювання себе та дружини

Згідно з законодавством, посадовцям комунальних підприємств не заборонено мати у прямому підпорядкуванні близьких їм осіб, однак керівники таких підприємств повинні уникати виникнення конфлікту інтересів і повідомляти про такий конфлікт своїх керівників.

Водночас безпосередній керівник Романа Люлюка начальник управління майном спільної власності Львівської облради Микола Бандра заявив, що не бачить порушення законодавства, оскільки «виплата винагород, премій та інших грошових та матеріальних виплат здійснюється лише за погодженням головного бухгалтера підприємства». Окрім цього Микола Бандра додав, у лютому 2015 року керівник КП «Нерухомість та майно» повідомив управління майном спільної власності про відсутність конфлікту інтересів між працівниками підприємства.

За даними «Наших грошей. Львів», «Нерухомість та майно» є єдиним комунальним підприємством Львівської області, в якому так часто преміюють всіх працівників. У штаті цього підприємства є лише 10 осіб. До того ж це одне з прибуткових комунальних підприємств Львівської області (за підсумками 2016 року КП «Нерухомість та майно» отримало чистого прибутку 576,8 тис. грн).

Премії працівники «Нерухомості та майна» отримують не лише за результатами своєї роботи за попередній місяць чи рік, але й до низки державних, релігійних та професійних свят. Наприклад, у грудні 2017 року всі працівники підприємства отримали премію у розмірі двох посадових окладів з нагоди свята св. Миколая та Нового року; 16 березня працівникам виділили премію у розмірі одного посадового окладу до Дня працівника житлового господарства. Додаткову зарплату працівникам «Нерухомості та майна» виплачували і на свято Святої Трійці, і за нагоди річниці прийняття Конституції України, і на честь Дня незалежності, і з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Окрім цього в листопаді 2017 року всі працівники підприємства отримали ще й «матеріальну допомогу для закупівлі сільськогосподарської продукції на зимовий період». Допомога – два посадових оклади.

Сама сума премій невідома, однак за 2017 рік Роман Люлюк задекларував 304 тис. грн заробітної плати, а його дружина – ще 146,7 тис. грн. Тобто виходить, що він в середньому щомісяця отримував по 25,3 тис. грн (зарплата + премії), а вона – 12,2 тис. грн.

Заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк заявив ZAXID.NET, що управління майном спільної власності Львівської облради наступного тижня проведе службове розслідування щодо цієї інформації.

«Я про цю інформацію дізнався сьогодні від вашого видання. Чесно кажучи, для мене це була новина. Наразі керівник управління комунальної власності ЛОР Микола Бандра у відпустці, але коли він повернеться, то ми візьмемо пояснення щодо цієї ситуації і тоді будемо приймати рішення. Якщо побачимо при цьому юридичні порушення або якщо це справді не буде відповідати нормам моралі, то ми однозначно будемо реагувати», – заявив Володимир Гірняк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук