За останні 50 років кількість лісових тварин у світі скоротилась вдвічі

Біологічне розмаїття у світі під загрозою

Науковці занепокоєні скороченням кількості диких тварин

Кількість тварин у лісах планети за останні 50 років скоротилася вдвічі. Про це повідомило Deutsche Welle із посиланням на дослідження Всесвітнього фонду дикої природи (WWF).

Зокрема, науковці занепокоєні скороченням кількості диких тварин у лісах, зокрема мавп. З 1970 року їх стало більш ніж удвічі менше.

Найбільш ураженими категоріями у тваринному світі дослідники називають амфібій, наприклад, жаб, а також ссавців, зокрема, мавп та лісових слонів. Основною причиною безпрецедентного скорочення кількості диких тварин є втрата середовища існування, зокрема внаслідок вирубування лісів.

«Занепад біологічного розмаїття у світових лісах — це пересторога», — заявив член ради WWF Крістоф Гайнріх. За його словами, вимирання тварин може негативно вплинути на здатність лісів зберігати парникові гази, що призведе до жорсткішої кліматичної кризи.

Для дослідження науковці використали дані щодо 268 видів хребетних і 455 популяцій тварин.

До слова, раніше екологи заявили, що за останні 44 роки людство знищило 60% тварин на Землі, а відновлення популяції видів тварин і природних ресурсів займе від п'яти до семи мільйонів років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук