Київська фірма викупить частину будинку на площі Ринок у Львові за 45 млн грн

На аукціон подалась лише одна компанія

Головні новини Львова 02.05Софія Лазуркевич, 2 травня 2019, 11:04 1977 0

Київська фірма «Дейлор Консалт» викупить частину будинку на площі Ринок, 37 у Львові за 45,5 млн грн. На аукціон з продажу цього приміщення подався лише один учасник (ТОВ «Дейлор Консалт»), тому він має право викупити приміщення без конкурсу.

Управління комунальної власності Львівської міськради виставило на аукціон приміщення підвалу, першого поверху та антресолі на площі Ринок, 37. Загальна площа цих приміщень становить 246,9 м2. Стартова ціна лоту на аукціоні становила 41 млн грн.

Однак намір викупити ці приміщення висловила лише одна фірма – створене майже шість місяців тому ТОВ «Дейлор Консалт». Київська компанія запропонувала викупити ці приміщення за 45,5 млн грн (6,9 тис. доларів/1 м2).

Згідно з законом «Про приватизацію державного та комунального майна», продаж об’єктів на аукціоні відбувається за наявності щонайменше двох учасників, які конкурують між собою. Якщо на аукціон подається лише один учасник, то аукціон вважається таким, що не відбувся, а орган приватизації приймає рішення про приватизацію цього об’єкта шляхом викупу тим покупцем, що подав документи. Якщо подані документи відповідають вимогам аукціону, то організатор (управління комунальної власності ЛМР) не може відмовити учаснику у приватизації.

За даним бізнес-пошукової системи YouControl, власником та керівником ТОВ «Дейлор Консалт» є мешканець Полтавської області Юрій Пузь. Фірма спеціалізується на оренді та управлінні майном, купівлі та продажі нерухомості.

Будинок на площі Ринок, 37 є пам’яткою архітектури національного значення. Це колишня кам’яниця Ґросваєрська, названа на честь Мартина Ґросваєра, що був бургомістром Львова у середині XVII ст.

Нагадаємо, що раніше Львівська міськрада продала майже весь будинок на площі Ринок, 38 за 56,5 млн грн. Також наприкінці 2018 року бізнес-партнер Григорія Козловського Юрій Ломага встановив новий рекорд вартості нерухомості у Львові. Ломага придбав 73 м2 на площі Ринок за рекордні 34 млн грн (16,8 тис. доларів/м2).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук