Книга львівського видавництва потрапила до каталогу найкращих дитячих книжок світу

КультураК.С., 8 жовтня 20156810

Цього року дві українські дитячі книжки увійшли до міжнародного каталогу «Білі круки 2015», повідомляє сайт Міжнародної Молодіжної Бібліотеки в Мюнхені.

Книга львівського Видавництва Старого Лева «Війна, що змінила Рондо»  Романи Романишин та Андрія Лесіва уже відома в Європі завдяки відзнаці BolognaRagazzi.

Так само до каталогу увійшов путівник «Мій маленький Київ» Анастасії Денисенко, Олени Старанчук та Олега Грищенка (Laurus).

Минулого року книги цих видавництв уже побували в каталозі. «Хто зробить сніг» Тараса та Мар'яни Прохаськів Видавництва Старого Лева та «З життя хитрих слів» Романа Скиби опинились там поряд із «Лісовою піснею» Лесі Українки («Основи»).

Цього року каталог «Білі круки» зібрав 200 найменувань книг 36 мовами з 55 країн світу.

Міжнародний каталог «Білі круки» (The White Ravens) – це перелік найкращих дитячих книжок, який виходить щорічно з 1996 року. Фахівці обирають з книг, що надходять до Міжнародної молодіжної бібліотеки (International Youth Library, IYL) в Мюнхені з усього світу, найкращі видання і формують топ-перелік. Серед критеріїв оцінки найкращих книг - літературний стиль і дизайн, універсальність теми, новаторські художні рішення. Каталог «Білі круки» вважають одним із ключових орієнтирів у світі дитячої та підліткової літератури, який визначає світові тенденції для критиків, видавців, продавців книги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук