Компанія «Роснєфть» позичає 1 трлн рублів, щоби розрахуватися з боргами

СвітРоман Ганкевич, 24 листопада 20165741
Компанія «Роснєфть» позичає 1 трлн рублів, щоби розрахуватися з боргами
фото ТАСС
Подібна угода «Роснєфти» стала у 2014 році причиною різкої девальвації рубля

Рада директорів компанії «Роснєфть» схвалила залучення до 1,071 трлн рублів, які необхідні, передусім, для рефінансування боргів компанії. Про це свідчать документи, розміщені на порталі «Центру розкриття корпоративної інформації».

Рада директорів «Роснєфті» затвердила програму розміщення біржових облігацій на суму понад 1 трлн руб. Отримані кошти планується витратити на міжнародні проекти, нові проекти з видобутку в Росії, а також планове рефінансування боргу.

За словами прес-секретара нафтової компанії Михайла Леонтьєва, термін погашення облігацій становитиме 10 років з дати початку розміщення випуску. Згідно з презентацією компанії, якщо «Роснєфть» розмістить облігації на усю суму, то отриманих грошей вистачить на рефінансування боргів держкорпорації до кінця 2017 року - йдеться про $16,7 млрд.

На початку грудня 2014 року «Роснєфть» розмістила 14 випусків біржових облігацій в обсязі 625 млрд руб. Тоді збір заявок від покупців забрав годину. Пізніше глава російського Центробанку Ельвіра Набіулліна заявила, що угода «Роснєфти» стала одним з чинників, який сприяв різкій девальвації рубля у грудні 2014 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук