Кому це вигідно?

За такі речі треба карати, незважаючи ні на що й ні на кого

БлогиЯрослав Хобта , 31 серпня 2015 215 2
Ярослав Хобта
PR-спеціаліст

Усі виконавці, співучасники й замовники цього жахливого терористичного акту біля ВРУ - усі без виключення - мають бути викриті, покарані й засуджені за законом. Жостко. Показово. І публічно.

Усі політичні сили - усі без виключення, хто має в голові клепку - мають висловити свої позиції щодо цієї трагедії. Чітко. Публічно. І швидко.

За такі речі треба карати, незважаючи ні на що й ні на кого. Тут не може бути конюктурщини, бо це буде навіть не бридко. Це буде підло по відношенню до кожного загиблого і пораненого у цьому теракті. Більше того, це буде підло по відношенню до кожного й усіх, хто вже віддав своє життя і зараз захищає на Сході мир в Україні. Гранати кидати треба на фронті у ворога. Стріляти треба на фронті у ворога. Якщо нема мізків, а свербить - кинь гранату у себе на кухні, дебіл. Тільки своїх дітей виведи... Або йди на фронт.

Таким речам не може бути жодного політичного виправдання -в принципі не може бути, - бо це загрожує життю Людини - найбільшій цінності, яка є у кожного з нас.

І навіть якщо це тупа дурість, то вона не може бути виправданням насилля й тероризму, ні в якому разі. Жорстко, показово й публічно мають бути покарані не лише виконавці й співучасники цього теракту, а й його замовники. Хто вони? Ті, кому це вигідно. Кому це вигідно? Якби в Україні була влада (чи сила), яка б хотіла спровокувати щось, внаслідок чого можна було б ввести військовий стан, надзвичайне положення чи ще якусь хрінь, то у такому випадку це було б вигідно владі (чи силі). Але у нас не така влада і сили такої нема. Є? Назвіть її чітко й публічно!

Зате в України є ворог, який захопив наші території, веде з нами війну, і йому - тільки йому більше всього - вигідно дестабілізувати ситуацію в Україні, щоб потім сказати усьому світові:

- Вот відітє, я жє говоріл, єті нєдальокіє хахли - угроза бєзопасності всєй Європє.

І багато наших ллє воду на вітряк такої позиції. Хто розумніший - за гроші, хто тупіший - тупо безплатно. Тому вийти на замовника цього теракту і покарати його - наше зверхзавдання. Принципове. Міжнародне. Публічне. Наше.

Мої глибокі співчуття близьким і рідним загиблого.

Мої найщиріші побажання видужання усім пораненим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук