Коні на прив'язі

У погоні за можливим мерство в Крижополі, більшістю в райраді - політики озброїлися

Марина Данилюк-Ярмолаєва
Журналіст, письменниця

Інші блоги автора

Очікування виборів до місцевих рад остаточно позбавило залишків розуму і відчуття реальності багатьох депутатів. Якщо описати загальне враження від політичних гасел і всепоглинаючої демагогії, що міцно охопила кошлатими лапками ВР, воно одне.

Ось бачу коней на прив'язі біля самої кромки поля зеленої конюшини. Під ногами конячок непогана лугова трава, але їх так і тягне в смарагдове поле. Оскільки колись вони там каталися, скаженіли, лежали вгору копитами і жерли конюшину так, що незле здувало. Сьогоднішні Оппоблок, РПЛ, Юлія Володимирівна і патріоти зі Свободи нагадують саме таку живність. У погоні за можливим мерство в Крижополі, більшістю в райраді - політики озброїлися чим завгодно. Тарифами, боротьбою за низьку ренту на газ, контрактною армією, гламурними з'їздами на 10000 партійного поголів'я.

Мене рвало зі сміху, коли ЮВ сьогодні добалакалась до того, що видала, що зменшення ренти за газ "врятує простих людей". Давайте відверто називати прізвища цих босяків з сумними очима. Онищенко, Фірташ, син Януковича. Мені особисто від ренти ні холодно, ні жарко - родовищ газу на дачі у мене немає.

Відверто ображає, коли якесь мурло волає про необхідність контрактної армії, але відверто закриває очі, що зараз на фронті вже левова частка солдатів сидить на контракті. І знайшовши улюблену справу в житті люди готові служити, просто забезпечте їм нормальні умови професії. Зважаючи на таку раптову опіку у нас щодня в порядку денному висить по 5 законопроектів про армію (у тому числі про добровольців-іноземців і контрактників), але за криками і "всепропало" депутатські щупальця до них не доходять.

Окремо хочеться кинути чобіт в голову політикам, які роблять рейтинги на тарифах на газ, а самі підписували таємні контракти з Путіним і палець об палець не вдарили, щоб навести порядок з ціноутворенням на енергоносії в свою бутність прем'єром \ міністром ПЕК \ маючи своїх людей в НАК Нафтогаз і політичну можливість. Коли кожен новий день слухаєш заїлу платівку "ми йдемо на вибори", подумки проклинаєш кожного какофоніста, який кидає туди свої п'ять копійок. Я думаю, всі вони чудово усвідомлюють реальність і проблеми всієї країни, просто легше вішати локшину дурним бабусям і дегенератам, які обов'язково підуть ставити галочки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук