Лікарі радять Тимошенко більше рухатись
Українсько-німецька медкомісія, яка лікує Юлію Тимошенко, констатує успіх в її реабілітації. Про це йдеться в повідомленні МОЗу.
В неділю до лікарні "Укрзалізниці" прибули лікарі німецької клініки "Шаріте", а саме, глава правління Карл Макс Айнхойпль, Лутц Хармс та Аннет Райсхауер.
Під час візиту, лікарі оглянули Тимошенко, а також спільно з українськими медиками визначили подальші заходи її реабілітації.
Зокрема, спільно прийнялирішення про продовження терапії.
"За словами Айнхойпля, лікарям вдалося досягти успіхів у процесі реабілітації Тимошенко. Він відзначив розширення рухової активності пацієнтки та зниження больової симптоматики", - йдеться в повідомленні.
Крім того, за участю німецьких колег пацієнтці провелинизкупланових медичних досліджень.
Представники клініки "Шаріте" спільно з українськими лікарями прийшли до висновку про необхідність виключення з процесу реабілітації пацієнтки деяких терапевтичних процедур та сказалипро необхідність збільшення рухового режиму.
На запитання представників ЗМІ щодо можливості пацієнтки бути присутньою на судовому засідання, голова берлінської клініки зазначив, що це питання лежить у правовому, а не у медичному полі.
Письмові рекомендації щодо подальшої терапії Тимошенко німецькіфахівціне складали.
Нагадаємо, через стан здоров’я Юлія Тимошенко регулярно відмовляється брати участь у судових засіданнях у Харкові, де її судять по справі ЄЕСУ. Наразі перерва оголошена перерва до 15 жовтня. Тимошенко звинувачують в неповерненні державі валютної виручки від експорту металу корпорацією ЄЕСУ в сумі понад $160 млн, замаху на розтрату коштів держбюджету в особливо великих розмірах шляхом покладання на Кабмін зобов'язань ЄЕСУ перед Міністерством оборони РФ на суму $405,5 млн. Додамо, що 19 вересня Господарський суд Києва частково задовольнив позов Міноборони Росії до Кабміну по боргові корпорації "Єдині енергетичні системи України". Росіяни стверджують, що ця заборгованість виникла в другій половині 1990-х років, коли очолювана Юлією Тимошенко корпорація не виконала угоду про поставку продуктів виробничо-технічного призначення для потреб російського військового відомства. Уряд України, який тоді очолював Павло Лазаренко, надав держгарантії російській стороні. Нагадаємо, Павло Лазаренко, після виходу з американської в’язниці (1 листопада 2012 року, - ред.), може бути депортований з США до Греції.