ЛОДА затвердила із перевізниками список пільговиків п'яти категорій

Перевізники погодились возити безкоштовно п’ять пільгових категорій

ЛОДА затвердила із перевізниками список пільговиків п'яти категорій
П'ять пільгових категорій матимуть право безкоштовного проїзду у приміському, міжміському та міському транспорті

Сьогодні, 15 грудня, у Львівській облдержадміністрації відбулась нарада із обласними перевізниками, які надають послуги на території Львівської області. На зустрічі узгодили перелік пільговиків, які матимуть право на безкоштовний проїзд у приміському, міжміському та міському транспорті. Про це повідоми у прес-службі ЛОДА.

За підсумками зустрічі сторони підписати меморандум про співпрацю, який передбачає забезпечення безкоштовного проїзду для п'яти пільгових категорій населення. Зокрема, їздитимуть безкоштовно: учасники бойових дій, бійці-добровольці АТО, особи з інвалідністю внаслідок війни, члени сімей загиблих. Окрім того, до списку пільговиків увійшли також особи з інвалідністю 1-ої групи по зору та супроводжуючі особи.

Компенсація безкоштовного перевезення цих категорій пільговиків здійснюватиметься за рахунок районних бюджетів, бюджетів ОТГ та міст обласного значення.

Нагадаємо, вкінці листопада приватні перевізники Львова погодились на вимогу Львівської міськради відновити безкоштовний проїзд для пенсіонерів. Суперечка про пільгове перевезення пенсіонерів тривала з січня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук