Львів хоче потрапити у 5 міст, яким держава збудує притулки для тварин

Оксана Панчишин, 18 серпня 20139701
Львів хоче потрапити у 5 міст, яким держава збудує притулки для тварин
фото zaxid.net
Притулок для тварин

До грудня цього року Львівська міська рада повинна подати заявку на фінансування будівництва притулку для тварин у Львові в Міністерство фінансів України та Міністерство екології та природних ресурсів України. Про це в коментарі ZAXID.NET розповів начальник управління житлового господарства Львівської міськради Юрій Голець.

«Попередній міністр екології пообіцяв, що 5 міст матимуть 100% фінансування будівництва притулків для тварин», – сказав він і додав, що кошти повинні передбачити в бюджеті на 2014 рік.

Вартість проектних робіт – 700 тис. грн, які виділили з міського бюджету. Як зазначив Юрій Голець, проектні роботи ще виконуються, але потрібно надати проект до початку жовтня, щоб провести експертизу. Після проведення експертизи, проект подаватимуть до Києва.

Він розповів, що в притулку будуть адмінприміщення, приміщення для утримання котів, собак, операційна. «Також планується крематорій, бо згідно із законодавством ховати тварин можна в могильниках та утилізовувати їхні рештки», – додав чиновник.

Нагадаємо, 2012 року депутати Львова з четвертого разу таки виділили 700 тис. грн на розробку проектно-кошторисної документації для притулку, а також землю під забудову. 19 березня цього року депутати передбачили 513 тис. грн на будівництво муніципального притулку для безпритульних тварин у Львові.

Додамо, комплексний притулок для тварин збудують у Львові в районі промзони Рясне-1 (вул. Шевченка – вул. Брюховецька) на території близько 4 га. Таке будівництво може обійтись орієнтовно у 70 млн грн і триватиме 2-3 роки.

Як інформував ZAXID.NET, уЛьвові та області стежитимуть, аби трупи тварин не ховали в парках чи лісах. Утилізувати їх можна буде офіційно на ЛКП «Лев» та Жовківському утилізаційному заводі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • сталінець 18 серпня 2013, 22:35

  Чому львівський міський совєт фінансує нацистську секту Раші (послідовників вчення Шльоми, сина Іцхака), для котрих наявність на бродячих собак є свідченням їх “богообраності” і права панувати над гоями?

  «И он (т.е. гой) должен быть рассматриваем, как собака… А если это так, то зачем в Торе сказано: псам бросайте мясо? Дабы научить тебя, что собака заслуживает большего уважения, чем гой». /Раші/

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Останні новини
Залиште відгук