Львів ІТ Cluster анонсував будівництво інноваційного району

Головні новини Львова 30.09Ірина Панчишин, 30 вересня 2016, 20:19 1815 0

З 30 вересня до 2 жовтня на «Арені Львів» відбувається третя конференція ІТ-галузі Lviv IT Arena. Під одним дахом зібрались понад 2500 ІТ-фахівців з різних куточків світу. Кожен третій приїхав з-за кордону.

Конференція розділена на три напрямки ― продукт, бізнес та технології. Спікери ― міжнародні експерти з Twitter, Microsoft, Philips. У перший день IT Arena презентували дослідження розвитку галузі в Україні. Про те, скільки заробляють, витрачають і які податки сплачують, розповіли дослідницькій організації майже всі IT-компанії країни.

«Ще три роки тому ми були 0,8 % всього від валового внутрішнього продукту. То наразі ми 3,3 % внутрішнього валового продукту і це доволі великі темпи», – каже керуючий директор у Східній Європі Luxoft Віталій Нужний.

Результати дослідження презентують уряду та президенту.

«Для успішного розвитку ІТ-індустрії ми повинні мати стратегію розвитку ІТ-індустрії на 5-10 років. Це стратегія повинна бути розроблена спільно індустрією і урядом. Щоб будувати стратегію, нам треба мати спільне бачення», – пояснює співзасновник та член Ради директорів корпорації SoftServe Тарас Кіцмей.

Минулого року конференцію назвали найкращою ІТ-подією України. Тепер ціль – у найближчі роки стати найкращими у Східній Європі. Та попри це роботи ще є багато у рідному Львові. Кластер ІТ заанонсував проект будівництва інноваційного району ІТ-парк.

«Це біля Українського католицького університету. Це великий комплекс, де будуть знаходитися офіси, кампус університету, сучасні різні освітні програми, спорткомплекс. Тобто фактично таке нове інноваційне містечко, яке ми хочемо збудувати тут у Львові», – розповів співорганізатор Lviv IT-Arena, CEO Lviv IT Cluster Степан Веселовський.

Учасники конференції можуть ознайомитись із технологічними розробками, які зробили в Україні. А ще стати свідками битви стартапів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук