Львівська мерія оголосила конкурс на обслуговування парковок

Львівська міська рада оголосила конкурс на обслуговування 82 майданчиків для платного паркування, повідомили в прес-службі ЛМР.

«Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради пропонує юридичним та фізичним особам – підприємцям взяти участь в конкурсі на право обслуговування майданчика для платного паркування автотранспорту у м. Львові», – зазначили в прес-службі.

Конкурс оголошений на обслуговування майданчиків для паркування у першій та другій паркувальних зонах для приватних автомобілів, а також у другій зоні для туристичного транспорту та для службового паркування. Усього міськрада шукає компанії для обслуговування 18 парковок у першій зоні (центр Львова) та 64 парковок у другій зоні.

Зазначимо, що серед переліку місць для паркування є як чинні парковки, так і нові місця для паркування.

Перелік майданчиків, на обслуговування яких оголошений конкурс

Конкурс відбуватиметься у 2 етапи. Перший етап конкурсу пройде 6 травня об 11.00 в каб. 341 Львівської міської ради (пл. Ринок, 1), а другий етап – там же 11 травня об 11.00.Місце прийому документів – м. Львів, вул. Весняна, 4 (управління «Дозвільний офіс») та у «Центрі надання адміністративних послуг».Подати документи на конкурс підприємці можуть протягом 15-ти днів від дня опублікування оголошення.

У міськраді зазначають, що майданчики для паркування мають бути обладнані відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 р. N 1342 «Про затвердження правил паркування транспортних засобів».

Додамо, що з 1 квітня ЛКП «Львівавтодор», яке обслуговує значну частину львівських парковок, встановило нові тарифи на паркування в центрі міста – 8 грн/год. на закритому паркувальному майданчику на вул. Валовій та 6 грн/год. на відкритих парковках.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук