Львівська міськрада ухвалила порядок виплати допомоги постраждалим під час АТО

Головні Новини за 08 серпняІрина Знась, 8 серпня 2014, 16:52 457 0

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив порядок виплати одноразової допомоги постраждалим в АТО. Відповідне рішення було прийняте під час засідання 8 серпня.

Зокрема для отримання одноразової допомоги постраждалим учасникам антитерористичної операції потрібно подати заяву встановленої форми, копію паспорта ідентифікаційного, а також скріплені печаткою довідки, листи та інші письмові документи уповноважених органів (Міноборони, МВС, СБУ, ДПСУ, НГУ, ДСНС), що підтверджує контузію, поранення чи каліцтво під час участі в АТО та підготовки до відправки в зону АТО, та інформацію про рахунок у банківській установі, якщо виплата проводитиметься через банківську установу в управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Розгляд документів здійснюватиме комісія, що також визначатиме розмір матеріальної допомоги у кожному окремому випадку.

Матеріальна допомога може надаватись одній особі один раз на рік і не є підставою для отримання матеріальної допомоги з інших джерел.Якщо ж постраждалий внаслідок отриманих поранень загине, допомогу виплатять  за заявою одного з членів сім’ї, за умови подання ним відповідної заяви впродовж шести місяців з дня смерті.

Допомогу виплачуватимуть також мешканцям м. Винники, смт Рудно та смт Брюховичі при умові, що у відповідних місцевих бюджетах не передбачено коштів на виплату одноразової матеріальної допомоги постраждалим під час АТО.

За схожою схемою учасники АТО або члени їх сім’ї можуть бути звільнені від квартплати. Для цього їм з відповідними документами потрібно звернутись у відділ соціального захисту міськради.

Водночас заступник міського голови Львова Олег Синютка наголосив, що головним завданням міської ради є не допустити у цій ситуації бюрократії та паперової тяганини.

«Потрібно, щоб це було максимально швидко та без бюрократії. Бо люди, які воювали, не повинні ходити і просити», – зазначив Синютка.

Як повідомляв ZAXID.NET, під час засідання сесії Львівської міської ради 31 липня депутати ухвалили «Комплексну програму підтримки учасників антитерорстичної операції та членів їх сімей - мешканців м Львова». Відповідно до програми, у Львові за кошти з міського бюджету надаватимуть матеріальну допомогу у формі виплати одноразової грошової допомоги учасникам АТО, які постраждали внаслідок військових дій. Їхнім родинам також надаватимуться пільги у вигляді компенсації плати за комунальні послуги, не зважаючи на форму власності майна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук