Львівське підприємство оштрафують за неоформленого працівника, який загинув на будівництві

Верховний суд визнав штраф у 96 тис. грн правомірним

СуспільствоОрися Шиян, 29 жовтня 201823060

Львівське підприємство оштрафують на 96 тис. грн за неналежно оформлені трудові відносини з працівником, який загинув внаслідок нещасного випадку на роботі. Справа дійшла до Верховного суду, який підтримав позицію управління Держпраці.

Як інформує прес-служба відомства, 16 грудня 2017 року загинув різноробочий одного із підприємств, яке виконувало роботи на будівельному майданчику у Львові.

Між підприємством та чоловіком було укладено цивільно-правовий договір, за яким цей працівник виконував роботу різноробочого та розчищав територію від снігу та будівельних матеріалів. Однак чоловік також був зобов’язаний дотримуватися вимог інструкції з охорони праці для підсобного робітника, з якою був ознайомлений під розписку.

«Мав місце факт підміни трудових відносин відносинами цивільно-правового характеру. Відтак, за фактичний допуск працівника до роботи без укладення трудового договору на суб’єкта господарювання було накладено штраф у розмірі 96 тис. гривень», ‒ сказано у повідомленні.

Підприємство оскаржило постанову, справа дійшла до Верховного суду. Суд визнав правомірною постанову про накладення штрафу за недотримання підприємством вимог статті 24 КЗпП України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук