Львівські медики вимагають прибрати партійні намети з-під поліклінік і лікарень

Лікарі просять не втягувати їх у політичні протистояння

Намети партії «Європейська солідарність» з’явились біля поліклінік сьогодні вранці

Медики Львова вимагають забрати політичні намети з під лікарень. Таку позицію озвучили головні лікарі медичних установ, біля яких вранці, 19 травня, з'явились намети партії «Європейська солідарність».

Сьогодні біля трьох міських поліклінік – 2-ї поліклініки на вул. Симоненка, 3-ї поліклініки на вул. Левандівській та 5-ї клінічної поліклініки на вул. Виговського, а також біля міської дитячої лікарні на вул. Орлика з’явились намети із символікою партії п’ятого президента України Петра Порошенка «Європейська солідарність».

«Намет розмістили дуже близько до поліклініки, тому ми попросили їх перенести його, щоб не було скупчення людей і була дотримана дистанція. Бо поліклініки вже відновили роботу у штатному режимі і до нас приходять пацієнти. Ми не вважаємо такі дії доцільними, коли медичних працівників втягують у суспільне, політичне протистояння», – зазначив Борис Лемішко, головний лікар 5-ї міської клінічної поліклініки.

Як повідомив ZAXID.NET головний лікар Львівської міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт, сьогодні вранці партійний намет також розмістили біля лікарні, де він працює. Після того, як лікарі зробили зауваження партійним агітаторам про недоречність їх роботи біля лікарні, намет відразу ж згорнули.

Головні лікарі Львова також звернулися до усіх політичних партій із закликом не «втягувати медиків у політичне протистояння задля підняття власних рейтингів».

Повний текст звернення головних лікарів львівських медзакладів:

«Звернення головних лікарів Львова до політичних партій: Нам набридли ваші піар-акції.

Звертаємось з великим проханням до політичних партій – не втягуйте медиків у суспільне протистояння задля підняття власних рейтингів. Ваша підтримка важлива, але лише тоді, коли вона має практичне втілення, а не набридлі піар-акції.

Тому дуже просимо: не перетворюйте територію біля лікарень на агітаційні майданчики та не обнадіюйте достатньо зневірених лікарів черговими обіцянками. Ми втомились вірити.

Попри послаблення карантину наша медицина все ще потребує значної та реальної підтримки. Ворог ще доволі сильний: ліки від вірусу не знайдені і щодня в нашій країні та по всьому світу люди продовжують помирати через хвороби та загострення, спричиненні Covid-19. Боротьба триває, час на політичні дивіденди від біди очевидно завчасний.

Особливо хотіли б звернути на це увагу тих політичних сил, які були при владі попередні роки. У вас був час та можливість втілити в життя те, про що зараз декларуєте».

Звернення підписали: генеральний директор КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» О.Самчук, головний лікар КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» Д.Квіт, головний лікар КНП «Пологовий клінічний будинок №1 м. Львова» Л.Шекета, головний лікар КНП «Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева» Д.Джафарова, головний лікар КНП «3-я міська клінічна лікарня м. Львова» В.Олійник, головний лікар КНП «4-а міська клінічна лікарня м. Львова» Я.Чуловський, головний лікар КНП «5-а міська клінічна лікарня м. Львова» Б.Матвієв, головний лікар КНП «8-а міська клінічна лікарня м. Львова» В.Обаранець, головний лікар КНП «1-а міська поліклініка м. Львова» Н.Бачун, головний лікар КНП «2-а міська поліклініка м. Львова» Т.Токарєва, головний лікар КНП «3-я міська поліклініка м. Львова» В.Мігущенко, головний лікар КНП «5-а міська клінічна поліклініка м. Львова» Б.Лемішко, головний лікар КНП «6-а міська поліклініка м. Львова» Р.Вереснюк.

Голова фракції «Європейська солідарність» у Львівській міські раді Петро Адамик розповів ZAXID.NET, що у партійних наметах збирають підписи за підвищення зарплат для медиків.

«Бо вони всі на передовій і багато чого декларується, але не виплачується. Мені вже дзвонили активісти і казали, що 5- поліклініка, яка завтра починає робити ПЛР-тести, не має одноразових халатів. Ми почали збирати підписи, щоб люди підтримати медиків, а отримуємо фідбек про реальну ситуацію у кожному закладі. Я думаю, що ми все підсумуємо і на найближчій сесії міської ради зможемо здивувати наше медичне керівництво деякими речами», - пояснив Адамик.

Петро Адамик додав, що «не бачить нічого поганого» у використанні партійної символіки під час акцій на допомогу медикам.

«Я вважаю, що члени будь-якої партії мають повне право використовувати партійну символіку. Це ж товариство, та сама громадська організація. Умови карантину не порушуються, це одиночні пікети, не бачу в цьому проблеми», – вважає депутат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук