Львівський театр ім. Заньковецької ставить мюзикл «Попелюшка» з оркестром на сцені

Головні новини Львова 05.02Марічка Крижанівська, 5 лютого, 19:21 1331 0

У Львівському театрі ім. Марії Заньковецької ставлять мюзикл «Попелюшка». Всесвітньовідома казка у цьому викладі буде і для дітей, і для дорослих. Прем'єра — у суботу, 8 лютого.

Цю виставу створили у рекордні 26 днів. Олеся Галканова-Лань була у постановці і режисеркою, і авторкою тексту та музики.

«Це історія про те, як використати чи не використати шанс. Бо фея — це насправді шанс у реальному житті, коли нам доля стукає у двері, а ми думаємо: робити це чи не робити. Але хотілося залишити класичний сюжет і одночасно вирішити її цікаво», — розповідає Олеся Галканова-Лань.

Жанр «Попелюшки» по-заньківчанськи — мюзикл, з оркестром на сцені та хореографією Юлії Скиби.

«Мені дуже подобається ця робота тим, що тут все те, що я люблю: акторство, вокал, танець — це все присутнє в цій виставі», — каже виконавиця ролі Казкарки Марта Кулай.

«Якщо хореографія і драма для мене не нове і звичне, так само, як і казка, бо є досвід роботи в дитячому театрі, то вокал з живим оркестром — це дуже круто і дуже велике випробовування, якому я радий», — зізнається Назар Павлик, виконавець ролі Принца Еріка.

Дотримувалися класичного сюжету, до якого звикло покоління, яке виросло на діснеївських мультфільмах. Але у нас зробили інші акценти у певних героях.

«Моя героїня, мачуха Лізетта, є мамою, яка опинилася у важких обставинах, переживши смерть чоловіка. І коли вона одна на собі має тягнути все, вона всю цю любов перекинула на своїх дочок. Вона всі гроші витрачає, залазячи в борги, тільки заради тих двох своїх донечок. Тому Попелюшка просто потрапляє під гарячу руку», — жартує виконавиця ролі Мачухи Альбіна Сотникова.

Мюзикл «Попелюшка» — вистава не лише для дітей, це казка для сімейного перегляду.

«Вона також і для дорослих. Усі ми в душі залишаємося дітьми і не варто цього забувати. Те, що ми показуємо на сцені, має торкатися кожного. Тому що діти все ж беруть приклад з нас, дорослих», — вважає Наталія Поліщук-Московець, виконавиця ролі Попелюшки.

Прем'єра — цими вихідними, 8 та 23 лютого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук