Маршрут №114 хочуть скоротити більше, ніж удвічі

Депутати облради рекомендували, щоб маршрутка їздила з с. Сороки-Львівські до автостанції №2

Маршрут №114 хочуть скоротити більше, ніж удвічі
фото ZAXID.NET

Транспортна комісія Львівської облради рекомендувала Львівській облдержадміністрації скоротити приміський маршрут №114 до автостанції №2 на вул. Богдана Хмельницького. 

Львівський комунальний перевізник АТП-1 звернувся до Львівської облради з листом, у якому просив скоротити приміський маршрут с. Сороки-Львівські – ринок «Південний», який обслуговує ПП «ТРАНС-СПОРТ». 

Своє звернення в.о. директора АТП-1 Ярослав Іванець мотивував тим, що приміські маршрути мають доїжджати до автостанції відповідного напрямку і не їхати через центр міста. Крім того, у листі АТП-1 зазначається, що угода з приватним перевізником на обслуговування цього маршруту завершилася в квітні, тож ЛОДА має оголосити новий конкурс на маршрут №114. 

Відтак, члени транспортної комісії облради під час засідання 27 травня підтримали прохання АТП-1 і звернулися до профільного департаменту ЛОДА з рекомендацією скоротити маршрут №114. Відтак, у разі, якщо департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА погодить зміну, то маршрутка №114 їздитиме із с. Скороки-Львівські до автостанції №2 на вул. Богдана Хмельницького, 225. Протяжність маршруту зменшиться з майже 18 км до 7 км, тобто більше, ніж удвічі. 

Крім того, за словами голови транспортної комісії ЛМР Михайла Сидоровича, наразі розглядається можливість продовжити міський маршрут №9 вул. Максимовича – с. Муроване, який обслуговує АТП-1, до с. Сороки-Львівські. Однак таке рішення поки не прийнято.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук