Нардепів «Слуги народу» вчитимуть на тижневих експрес-курсах

Від партії в парламент пройшло багато кандидатів, далеких від законотворчості

Київська школа економіки (KSE) проведе тижневий тренінг для майбутніх депутатів від партії «Слуга народу». Про це 24 липня на своїй сторінці у Facebook повідомив її почесний президент Тимофій Милованов.

Зокрема, майбутнім парламентарям розкажуть про політичну стратегію, публічну політику, макроекономіку та бюджетний процес, регуляцію, децентралізацію, безпеку та оборону, освіту, регламент і відповідальність уряду, а також про стратегічні комунікації.

«Це буде однотижневий інтенсив. В основі його методики – Гарвардський курс викладання для дорослих. Ми не намагаємося нав’язати конкретні знання. Спочатку ми визначаємо потреби клієнта і беремо їх за основу постановки конкретних освітніх цілей, яких досягатимемо», – пише Милованов.

Окремо він додав, що навчальний курс будується на портфельному методі – після навчання кожен учасник матиме власний план розвитку, себе та держави. Вони матимуть портфоліо з орієнтирами: від особистої стратегії розвитку до пропозицій політик та законодавчих норм.

Нагадаємо, партія «Слуга народу» претендуватиме у новій Раді на одноосібне лідерство. Згідно з попередніми підрахунками, політсила матиме понад 226 своїх депутатів, цієї кількості достатньо для ухвалення більшості рішень.

Окрім фахівців з економіки, державного управління та юриспруденції, до парламенту від партії потраплять також блогери, тамада, весільний фотограф та інші представники галузей, далеких від законотворчості.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук