Meest Express пожертвує 20 млн грн на боротьбу з пандемією

Гроші передадуть лікарням Західної України

СуспільствоОрися Шиян, 18 березня12230

Міжнародний поштово-логістичний оператор з доставки усіх типів відправлень Meest Express вирішив виділити на боротьбу з епідемією коронавірусної інфекції 20 мільйонів гривень. Про це заявив президент компанії Ростислав Кисіль, опублікувавши відповідне відео у фейсбуці.

Ці гроші скерують на придбання матеріалів та обладнання для запобігання поширення пандемії короновірусу.

«Підприємства групи Meest, в тому числі українська компанія Meest Express прийняли рішення долучитись до соціально відповідальних українських компаній та виділити 20 мільйонів гривень на придбання матеріалів та обладнання для запобігання коронавірусу у західному регіоні та інших регіонах України», — пояснив Ростислав Кисіль у відеозверненні.

Одночасно він закликав інших представників бізнесу також долучитися до такої ініціативи.

Нагадаємо, голова Львівської ОДА Максим Козицький закликав бізнесменів, підприєців, депутатів та меценатів долучитися до збору коштів для закупівлі засобів індивідуального захисту та іншого медичного обладнання для медичних установ для протидії епідемії коронавірусу. Низка компаній заявили про надання благодійної допомоги для потреб лікарень для протидії коронавірусу. «Епіцентр К» заявив про придбання 100 апаратів для штучної вентиляції легень для лікарень Києва та Київської області. Компанії «Ензим» та «Кормотех» закуплять медикаментів та обладнання для лікарень Львова на 4 млн грн. «Нова пошта» виділила 25 млн грн на обладнання та додаткові матеріали для лікарень Полтави і Полтавської області. А IT-компанія SoftServe оголосила, що виділить 10 млн грн на медичні потреби для нагальних потреб в тих містах, де працюють офіси компанії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук