Мешканець Львівщини потребує подвійної трансплантації

Головні новини Львова 06.02Оксана Сенишин, 6 лютого 2017, 18:23 2732 0
дивіться також

Мешканець Львівщини, 21 річний Михайло Кмиць, потребує допомоги. Майже все його життя – лікарні та обстеження. Хлопець сподівається, що з пересадкою печінки та нирки, за яку готові взятися білоруси, все зміниться на краще. Бо поки що, навіть гуляти з друзями не може.

«Друзі підтримують, як можуть. Кличуть гуляти. Та після гемодіалізу не гуляється ніяк. Фізично нічого не можу, бо тяжко. Довго ходити не можу. Ноги дуже починають боліти – набрякають», – розповів Михайло Кмиць.

Операція з пересадки печінки та нирки обійдеться родині в 165 тис. доларів.

Вже майже рік Михайло із мамою їздять на процедури очистки крові.

«На діаліз ми їздимо три рази в тиждень – у вівторок, четвер і суботу. Процедура триває чотири години. Доводиться вставати о п’ятій годині ранку. Тому, що ми з Золочівського району, село Вороняки. Нам треба добратися до Золочева, а з Золочева – до Львова. Електричками чи автобусом ми не можемо, бо в сина дуже рвота, тиск», - поділилася переживаннями мама Михайла Наталя Кмиць.

Ще як був дошкільнятком, у нього діагностували каміння у нирках. Хлопець лікувався. Проте, минулого року в березні підскочив тиск, почались головні болі та рвота – нирки відмовили.

«Дуже голова болить, недавно «верхній» тиск був – 255. Дуже рвота була, аж кровою виходило. Після діалізу, коли проходить 5-6 годин, набагато краще стає. Почуваюсь нормально», – розповідає Михайло Кмиць.

Батьки обстежили Михайла в Білорусі. Там підтвердили – потрібна пересадка нирки, а також печінки. Як виявилося – це генетичне захворювання, а відтак батьки не можуть бути донорами. Тож рідні просять допомоги кожного небайдужого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук