Міністр фінансів попросив ДФС швидко перевірити його, щоб уникнути зриву переговорів із МВФ

ЕкономікаРоман Ганкевич, 3 серпня 20172851
Голова Мінфіну також звернувся до НАЗК із проханням невідкладно оприлюднити результати перевірки його декларацій

Міністр фінансів Олександр Данилюк оскаржив рішення суду про його позапланову податкову перевірку за 1998-2016 рр. за ініціативою депутата і прокуратури, вважаючи його незаконним, але водночас звернувся до Державної фіскальної служби (ДФС) із проханням негайно здійснити таку перевірку для зняття всіх питань.

«Зважаючи на резонансність справи, прошу ДФС розпочати перевірку негайно та закінчити її в найкоротші терміни. Це необхідно для того, щоб не допустити дестабілізації напередодні виходу України на зовнішні ринки капіталів, наступної стадії перемовин із МВФ та ключового етапу бюджетного процесу (всі ці процеси координуються міністром фінансів)», - написав він на своїй сторінці у Facebook у четвер, 3 серпня.

Міністр фінансів домагається скасування судового рішення про його перевірку, оскільки в чинному Кримінальному процесуальному кодексі відсутні повноваження прокурорів самостійно або через суди призначати позапланові податкові перевірки, а судів - розглядати такі клопотання. За його словами, розгляд апеляційної скарги призначено на 7 серпня.

«Незважаючи на всю безглуздість ситуації та очевидну заангажованість справи, я вважаю за необхідне зняти всі штучно спровоковані підозри та можливі домисли в суспільстві», - пояснив міністр своє прохання до ДФС провести перевірку повноти сплати ним податків.

Олександр Данилюк також звернувся до НАЗК із проханням невідкладно оприлюднити результати перевірки його декларацій і декларацій інших осіб, уповноважених на виконання функцій держави, яка мала бути проведена в 90-денний термін.

Як повідомлялося, Печерський райсуд Києва 18 липня прийняв рішення про призначення ДФС позапланової документальної перевірки Данилюка з питань додержання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період із 1998 по 2016 рр. Документ був прийнятий за клопотанням прокурора департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури у зв'язку з депутатським зверненням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук