Міноборони сподівається на допомогу фахівців з США в охороні арсеналів

Міністр оборони зустрівся з з аташе з питань оборони при посольстві США Томасом Уоффордом

Українська сторона зацікавлена в залученні фахівців з США до посилення безпеки арсеналів, баз і складів боєприпасів. Про це на зустрічі з аташе з питань оборони при посольстві США Томасом Уоффордом заявив начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко, передає прес-служба Міноборони.

Повідомляється, що сторони на переговорах відзначили позитивні шляхи практичної реалізації двосторонньої військової співпраці ЗСУ і США, реформування армії в контексті надання Україні матеріально-технічної і консультаційної допомоги від уряду США.

«Збройні сили України демонструють прогрес у реформуванні та переході на стандарти НАТО завдяки консультативно-дорадчій допомозі, яку надають американські радники, а також підготовці особового складу підрозділів за участю американських інструкторів», - зазначив Муженко.

Окремо він наголосив на зацікавленості українськи військових у залученні американських фахівців до заходів з посилення безпеки арсеналів, баз і складів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що для охорони арсеналів можуть призвати офіцерів запасу. Рішення про призов буде приймати міністр оборони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук