Минулого року на екскурсіях у Верховній Раді побували понад 20 тис. людей

Кількість екскурсій до Верховної Ради за рік зросла майже вдвічі.

«Загальна кількість ознайомлювальних відвідувань парламенту в 2016 році склала 628 в порівнянні з 372 в 2015 році», – повідомило інформаційне управління апарату Верховної Ради в середу, 11 січня.

За минулий рік в парламенті побували 21 тис. екскурсантів (у 2015 році – 12 тисяч), в тому числі близько тисячі іноземних гостей.

Під час екскурсій відбулося 100 зустрічей відвідувачів парламенту з народними депутатами. До слова, у 2015 році таких зустрічей було 52.

До слова, відповідно до положень парламенту, є два види його відвідин: загально-оглядові та тематичні. Загально-оглядові Відвідини включають знайомство з приміщеннями Верховної Ради України та організацією роботи парламенту. Тематичні Відвідини висвітлюють історію становлення та розвитку українського парламентаризму, законодавчий процес, сьогодення українського парламенту та архітектурну спадщину Верховної Ради України.

Такі екскурсії Верховна Рада зробила безкоштовними, про що йдеться у відповідному положенні. Але турфірми та екскурсійні агентства можуть брати за них додаткову плату.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук