Місцева влада освоїла лише 6 з 11 млрд гривень, виділених на ремонт доріг у 2018 році

У 2019 році уряд пропонує збільшити фінансування ремонту місцевих доріг до 17 млрд гривень

ЕкономікаАндрій Стець, 9 листопада 20185330
«Укравтодор» передав до сфери управління обласних державних адміністрацій усі 122,7 тис. км автомобільних доріг

Місцева влада у 2018 році змогла освоїти лише 6 млрд гривень з 11 млрд, виділених на ремонт доріг з державного бюджету. Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на нараді про ситуацію у дорожній галузі.

«Є області, де добре йдуть справи, є області, які демонструють безгосподарність. З ними будемо окремо працювати. Місцеві дороги - це відповідальність місцевої влади. З доступних 11 млрд грн виконання буде тільки на 6 млрд грн. Обсяги менше, ніж могли б бути. Хотів би, щоб усі зробили висновки», - цитує прем'єра прес-служба Кабміну.

Попри це, у 2019 році уряд пропонує збільшити фінансування ремонту місцевих доріг до 17 млрд гривень. В цілому у проекті держбюджету на 2019 рік передбачено понад 55 млрд гривень на ремонти доріг.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року в рамках децентралізації дорожньої галузі «Укравтодор» передав до сфери управління обласних державних адміністрацій усі 122,7 тис. км автомобільних доріг місцевого значення, з яких 54 тис. км - обласних і 68,7 тис. км - районних.

У сфері управління «Укравтодору» залишилося тільки 47 тис. км доріг державного значення, в тому числі 9 тис. км - міжнародних, 7,2 тис. км - національних, 8,1 тис. км - регіональних, 22,7 тис. км - територіальних.

Раніше голова «Укравтодору» Славомір Новак звинуватив голів облдержадміністрацій у саботажі ремонтів доріг. Новак закликав громадськість тиснути на голів ОДА, бо кошти на ремонти місцевих доріг у них є.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук