На адмінбудівлях у Дрогобичі поруч із державним вивішуватимуть червоно-чорний прапор

Депутати Дрогобицької міськради визначили дев'ять дат, в які на адмінбудівлях поруч із державним вивішуватимуть червоно-чорний прапор. Таке рішення дрогобицькі депутати прийняли сьогодні, 5 липня, під час сесії міськради.

«Згідно з цим документом, у Дрогобичі дев’ять разів на рік поруч із державним прапором України на Ратуші та адміністративних будівлях вивішуватимуть обидва прапори», – повідомили у прес-службі Дрогобицької міськради.

Червоно-чорний прапор на території міста вивішуватимуть у день народження Степана Бандери (1 січня), у день створення ОУН (3 лютого), річницю смерті головнокомандувача УПА Романа Шухевича (5 березня), на День пам’яті жертв політичних репресій (21 травня), на Свято Героїв (четверта неділя травня), на день народження полковника армії УНР Євгена Коновальця (14 червня); проголошення акту відновлення Української держави, день народження головнокомандувача УПА Романа Шухевича (30 червня), створення Української військової організації (30 липня), на День захисника України (14 жовтня), День створення УПА (30 жовтня).

Зазначимо, схожі ухвали прийняли раніше і в кількох інших містах Львівської області, зокрема й у Львові. Цікаво, що спершу Львівська міськрада прийняла ухвалу, якою рекомендувала використовувати патріотичну символіку у 29 пам'ятних дат, а згодом – ухвалу про обов'язкове використання червоно-чорного прапора на адмінбудівлях дев'ять днів на рік. Обидві ухвали досі є чинними.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук