На Львівщині розслідують 94 факти ухиляння від мобілізації під час четвертої хвилі

Правоохоронці розслідують 14 кримінальних проваджень за фактами перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань.

Йдеться, у тому числі, про випадки відмови посадових осіб надавати в установленому порядку тимчасово будівлі, споруди, транспортні та інших матеріально-технічні засоби військовим формуванням відповідно до мобілізаційних планів, інформує прес-служба прокуратури Львівщини.

Також задокументовано одержання лікарем одного із лікарень Сокальського району від фізичних осіб неправомірної вигоди в сумі 7 тис. грн за сприяння у видачі довідок для оформлення опікунства над інвалідами, що надавало право на звільнення від мобілізації. Цей медик перебуває на лаві підсудних.

Водночас, з початку четвертої хвилі мобілізації проводиться розслідування у 94 кримінальних провадженнях за фактами ухилення громадян від призову за мобілізацією.

Ще 16 проваджень розпочато за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст.335 КК України (ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу).

Загалом, до судів скеровано дев'ять обвинувальних актів щодо громадян, що ухилялися від призову, по шести з них уже винесено вироки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук