На Львівській митниці удосконалять роботу «єдиного вікна»

СуспільствоОрися Шиян, 31 жовтня 20167220

Сьогодні, 31 жовтня, у Львові підписали меморандум про співпрацю в удосконаленні реалізації принципу «єдиного вікна» на Львівській митниці. Він дозволить оптимізувати і спростити процедуру державного контролю при митному оформленні, а також забезпечити своєчасний інформаційний обмін між підприємствами, митницею та іншими контролюючими органами.

Меморандум передбачає ефективну реалізацію принципу «єдиного вікна» під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю. Органи державної влади і бізнесу співпрацюватимуть в безкорупційному полі, а для суб’єктів підприємницької діяльності процедура стане більш чіткою і зрозумілою, повідомляє департамент економічної політики ЛОДА.

Згідно з тектом меморандуму, між представниками підприємств і посадовими особами митниці та інших контролюючих органів не буде фізичного контакту, процеси автоматизують. Це сприятиме міжнародній торгівлі, імпорту-експорту товарів, створенню сприятливого клімату для розвитку підприємництва, зниження витрат підприємств та ін.

Меморандум підписали Львівська облдержадміністрація, Головне Управління Держпродспоживслужби у Львівській області, Державна екологічна інспекція у Львівській області, Львівська Митниця ДФС, Львівська регіональна служба державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації, Львівська торгово-промислова палата.

Як зазначив голова Львівської облднржадміністрації Олег Синютка, вже другий місяць поспіль на Львівській митниці доходи від суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності до бюджетів всіх рівнів становлять більше 1 млрд грн.

Нагадаємо, «єдине вікно» на українських митницях для спрощення всіх митних процедур почало працювати  1 серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук