На меткомбінаті у Кривому Розі запустили цех, що не працював три дні через страйк

Профспілки домовилися з керівництвом про підвищення зарплати

ЕкономікаРоман Ганкевич, 20 травня 20184930
Через страйк була зупинена робота двох залізничних цехів, які паралізували роботу цілого підприємства

Працівники цеху експлуатації залізничного транспорту ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» відновили роботу після триденного простою через страйк. Про це інформує «Радіо Свобода»

Як повідомили представники профспілок підприємства у неділю, 20 травня, адміністрація погодилась підвищити зарплату залізничникам підприємства. За попередніми даними профспілок, зарплата працівників цеху складатиме близько 18 тис. грн у машиністів, 15 тис. грн у помічників машиністів, 14 тис. грн у складачів (без відрахування податків). Тим часом працівники залізничного цеху гірничого департаменту роботу не відновили.

В адміністрації комбінату ситуацію з відновленням роботи одного цеху і домовленостями щодо зарплати не коментували. 23 травня на підприємстві має відбутись засідання примирної комісії.

Нагадаємо, 16 травня на ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» робітники першої зміни залізничного цеху відмовилися працювати на несправній техніці.

Через страйк була зупинена робота двох залізничних цехів, але це фактично паралізувало роботу всього підприємства, де транспортний зв’язок між виробничими підрозділами здійснюється за допомогою залізничного транспорту. Робітники вимагали забезпечення відповідності всього рухомого складу стандартам охорони праці та підвищення зарплати до 1 тисячі євро.

В адміністрації підприємства заявили, що страйк незаконний, а сама акція не була анонсована і узгоджена заздалегідь з керівництвом ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» і звернулись до поліції. Водночас керівництво комбінату попередило, що через страйк підприємству загрожує фінансова криза, а також техногенна аварія.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук