На міжміських маршрутах Львівщини покращать якість послуг

СуспільствоОрися Шиян, 11 липня 20169701
На міжміських маршрутах Львівщини покращать якість послуг

На Львівщині планують суттєво підвищити вимоги для автотранспортних підприємств, які обслуговують приміські та міжміські автобусні маршрути. Насамперед йдеться про транспортні засоби та термін їхньої експлуатації, якість послуг на маршрутах, забезпечення належних умов праці та відпочинку для водіїв.

За словами в. о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Романа Кокотайла, на конкурс обласних автобусних маршрутів не допускатимуть транспортні засоби, переобладнані з вантажних на пасажирські. Одним із критеріїв для перемоги у конкурсі стане й наявність автобусів, пристосованих для осіб з обмеженими можливостями, передає прес-служба ЛОДА.

Усі вимоги обговорили під час засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на автобусному маршруті загального користування, що не виходять за межі території області.

«У системі пасажирських перевезень сьогодні є ряд проблемних питань, зокрема недостатнє оновлення пасажирського транспорту, відсутність комфортних умов для розвитку конкурентних відносин та ряд інших речей. Як наслідок, це все негативно позначається на якості надання послуг. Тому ми плануємо посилити вимоги до перевізників вже на етапі розгляду конкурсних пропозицій», ― зазначив Роман Кокотайло.

Упродовж двох тижнів департамент проведе наради з перевізниками щодо відповідності технічного рівня власних та орендованих автобусів, підвищення стандартів безпеки, екологічності та умов праці. 

Нагадаємо, аби розвантажити приміський вокзал у Львові, зважаючи на перекриття вул. Городоцької для ремонту моста, кінцеву зупинку усіх приміських маршрутів Городоцького, Мостиського, Самбірського, Старосамбірського, Турківського напрямків перенесли на тимчасову АС «Західна», що на вул. Городоцькій, 359.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук