На виборах в Греції пророкують перемогу партії Ціпраса з невеликим відривом

СвітЮлія Поліковська, 20 вересня 20152200
На виборах в Греції пророкують перемогу партії Ціпраса з невеликим відривом
Алексіс Ціпрас

За результатами опитувань на виході з дільниць для голосування у Греції прогнозують нову перемогу коаліції лівих радикалів СІРІЗА та збереження Алексісом Ціпрасом посади прем’єр-міністра. Про це повідомило грецьке видання Kathimerini, що публікує результати декількох опитувань.

За грецьким законодавством, партія, що набрала найбільше голосів автоматично отримує бонус в 50 мандатів, що майже гарантує формування більшості та уряду під її проводом.

Всі три оприлюднених екзіт-поли відають перше місце партії Ціпраса. За опитуванням, яке провів консорціум телеканалів, СІРІЗА отримає 30-34% підтримки.

Проєвропейська права партія «Нова демократія» – на другому місці з мінімальним показником 28,5%-32,5%, тобто з прогнозованим відставанням близько 1,5%. Інші екзіт-поли показують відставання цієї партії від 1% до 3%.

На третьому місці в усіх опитуваннях – неонацистська «Золота зоря» з показником 6-8%

Шанси подолати 3% бар’єр та потрапити в парламент мають вісім партій (нині в законодавчому органі Греції сім політсил), в тому числі декілька лівих партій, в тому числі грецькі комуністи.

Додамо, раніше Ціпрас заявляв, що виключає утворення широкої коаліції зі своїми ключовими опонентами з «Нової демократії».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук