Біля вуличного туалету на Волині знайшли мертве немовля у пакеті
Породілля стверджує, що хлопчик народився мертвим, однак поліція перевіряє цю інформацію
У Волинській області біля вуличного туалету знайшли мертве новонароджене немовля у поліетиленовому пакеті. Поруч із тілом була плацента. Поліцейські встановили матір дитини та з’ясовують усі обставини події. Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду від 7 серпня.
За даними слідства, жінка самостійно народила сина в ніч із 2 на 3 серпня. За її словами, хлопчик народився мертвим. Після пологів немовля поклали у прозорий поліетиленовий пакет і залишили біля вуличної вбиральні.
Лише важливі новини – підписуйся на наш WhatsApp-канал
Правоохоронці встановили будинок, де, ймовірно, відбулися пологи. Під час його огляду слідчі вилучили речі зі слідами крові, зокрема килим, нічну сорочку, відро, прищіпку та мило. Також жінка добровільно віддала поліцейським мобільний телефон. Суддя Тетяна Денисюк наклала арешт на майно, щоб зберегти його докази та забезпечити проведення необхідних експертиз.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleРечниця поліції Волині Ольга Бузулук повідомила ZAXID.NET, що на час розслідування не може розголошувати місце події та інші деталі кримінального провадження.
Слідство здійснюють за п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство малолітньої дитини). Правоохоронці встановлюють обставини народження та смерті немовляти, а також дії жінки після пологів.