На заводі «Торчин» біля Луцька виявили спалах коронавірусу

Спалах Covid-19 на заводі в Торчині стався через працівника, який прийшов на роботу із симптомами ГРВІ

На заводі ПрАТ «Волиньхолдинг» у Торчині Волинської області зафіксували спалах коронавірусу. Завод відомий тим, що випускає кетчупи, майонези, соуси і приправи під торговою маркою «Торчин» і належить міжнародній корпорації Nestlé.

Як повідомила на брифінгу заступниця голови Волинської облдержадміністрації Тетяна Щербак, станом на понеділок, 25 травня на підприємстві зареєстрували вісім хворих на коронавірусну інфекцію. При цьому відомо, що на підприємстві працюють майже 900 працівників. Вже встановлено 45 людей, із якими контактували хворі.

«Зараз на підприємстві проводять всі протиепідеміологічні заходи щодо локалізації і ліквідації вогнища. Всі контактні працівники максимально переведені на дистанційну роботу, забезпечено достатній запас засобами індивідуального захисту, проводять кінцеву дезінфекцію в офісних приміщеннях. На самому підприємстві запровадили додатковий посилений режим: вологе прибирання, дезінфекцію тощо. Щодня ведуть безпосередній медичний нагляд за працівниками», – сказала Щербак.

За її словами, ймовірна причина поширення інфекції – перший хворий, котрий був на роботі з проявами ГРВІ.

«Тобто, самі працівники не дотримуються самобезпеки. Тривають заходи, щоб локалізувати прояви хвороби», - додала посадовиця.

У надісланій на адресу ZAXID.NET заяві корпорації Nestlé підтверджується факт захворювання на коронавірус восьми працівників заводу. «Ми постійно стежимо за їхнім станом здоров’я. Троє працівників вже одужали , стан п’ятьох співробітників, які проходять лікування вдома або в лікарні, стабільний і вони добре себе почувають, що підтверджено лікарями. При цьому Nestlé надає всю необхідну підтримку нашим працівникам. Ми також негайно перевірили та постійно контролюємо стан здоров’я колег, які контактували з цими співробітниками та вжили необхідних профілактичних заходів. З моменту останнього робочого дня цих працівників була проведена процедура повної фумігації та дезінфекції приміщень. Ми дотримуємося усіх державних та міжнародних протоколів щодо дій у таких випадках», – сказано зокрема у заяві Nestlé.

Додамо, що завод ПрАТ «Волиньхолдинг» випускає кетчупи, майонези, приправи та соуси під торговою маркою «Торчин». Працює з 1994 року, з кінця 2003 року належить корпорації Nestlé. Розташований у селі Торчин Луцького району Волинської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук