Набув чинності новий регламент Ради щодо внесення змін у Конституцію

Сьогодні, 30 січня, набирає чинності закон України №948-VIII «Про внесення змін до статті 149 Регламенту Верховної Ради України», яким уточнюється порядок прийняття в цілому змін до Конституції України.

Цей закон був проголосований Верховною Радою і підписаний президентом України Петром Порошенком 28 січня.

Вчора документ був опублікований в газеті «Голос України». За законом, документ набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Так, закон доповнює частину 8 регламенту Ради новим реченням такого змісту: «Якщо законопроект про внесення змін до Конституції України (який за висновком Конституційного суду України відповідає вимогам статей 157, 158 Конституції України) був попередньо схвалений Верховною Радою і не був розглянутий на наступній черговій сесії після попереднього схвалення, то такий законопроект розглядається Верховною Радою на наступній за нею черговій сесії».

У той же із законопроекту була виключена норма, яка дозволяла Верховній Раді приймати проект закону про внесення змін до Основного Закону, який був попередньо схвалений парламентом попереднього скликання, але голосування щодо прийняття якого в цілому не проводилося.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук