Нардеп Владислав Голуб вийшов з фракції БПП через погрози його життю

Депутат Верховної Ради Владислав Голуб вирішив вийти із президентської фракції «Блок Петра Порошенка». Про це нардеп, який пройшов до парламенту на виборчому окрузі № 197 у Черкаській області, повідомив 4 квітня у Facebook.

«Я прийняв рішення вийти з фракції “Блок Петра Порошенка”. Таке моє рішення обумовлено низкою причин. Воно є зваженим та продиктовано станом існуючих речей в країні і бажанням працювати на конкретний результат», – заявив Голуб.

Він повідомив, що в його приймальню у Черкасах 4 квітня передали погрози: «Мій помічник отримав пакет, в якому, зокрема, містяться погрози щодо моєї діяльності як народного депутата, а також погрози моєму життю та здоров’ю».

«Такі дії міг замовити депутат Черкаської обласної ради, російський бізнесмен Віктор Полозов, якому я не дозволив обкрадати нашу державу поки він перебував на посаді в.о. директора українського стратегічного підприємства «УкрХімТрансАміак», – заявив нардеп.

Голуб вважає, що таким чином влада Черкаської області, яку представляє БПП, та Полозов домагаються, щоб він «заспокоївся і не заважав їй й надалі чинити корупційні оборудки».

«Центральна влада не розуміє ситуації на місцях, а місцеві князьки, як це відбувається у межах мого виборчого округу, переплутали децентралізацію з федералізацією. В таких умовах я хочу залишатися чесним перед виборцями та громадянами України і не бажаю приймати участь в процесі імітації реформ», – заявив нардеп.

Голуб також заявив, що не виходитиме з коаліції та залишиться позафракційним.

До слова, цей нардеп входить у комітет ВР із питань правової політики та правосуддя.

Згідно з регламентом, нардеп зможе покинути фракцію після того, як про це повідомить головуючий на засіданні ВР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук