Націоналісти на Львівщині створили Форум демократичних сил, який захищатиме Ющенка

30 вересня 20083450

У Стрию відбулося перше засідання Форуму демократичних сил, яке ініціювали міська організація Конгресу українських націоналістів, Стрийська станиця Братства ОУН-УПА, товариство політв’язнів і репресованих у межах акції "Захисти Україну". Про це повідомив власкор ZAXID.NET у Стрию.

Учасники Форуму наголошували на потребі захисту на сучасному етапі національної програми Президента України Віктора Ющенка: "захищаючи його, захищаємо українську суверенну державу".

На засіданні обрано раду Форуму: голову, секретаря і координатора. Обговорювалися форми і методи роботи із роз’яснення населенню Стрийщини сучасної політичної ситуації в країні.

Довiдка ZAXID.NET

Стрийська міська організація КУН, Стрийська станиця Братства ОУН-УПА і Стрийське товариство політв’язнів та репресованих підписали спільне звернення до всіх пропрезидентських демократичних партій та громадських організацій з проханням розпочати безстрокову акцію "Захисти Україну!" У зверненні, зокрема, йдеться: "Пропонуємо координувати спільні дії, спрямовані для захисту демократії, суверенітету, економічної та політичної незалежності України захисту законно обраного, дійсно українського Президента В.Ющенка від грубих посягань антиукраїнських, антипрезидентських сил, об’єднаних в своїй ненависті до України та в своєму бажанні необмеженої влади".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук