Найбільші супермаркети Львова почали маркувати російські товари

Головні новини за 23 липняЗореслава Кадикало, 23 липня 2014, 17:36 3399 0

Супермаркети «Арсен», «Рукавичка» та «Сільпо» у Львові вже маркують російську продукцію. Ще день тому, скажімо, у супермаркеті «Арсен» маркування російської продукції не було. Сьогодні ж, 23 липня, біля товару країни-окупанта – триколор.

«Економічно нашій фірмі це не завдало великих затрат, тому що таке маркування було виготовлене власними силами і до послуг друкарень ми не зверталися. Ми стараємося задовольнити всі потреби покупців, а їм вже самим обирати, чи будуть вони купувати товари російського виробництва», – розповів керівник «Арсену» Галина Балич.

А от в «Рукавичці» розповіли, що не чекали ухвали, аби почати маркувати російські товари. Щоправда, спершу просто вказували країну-виробника. Зараз же з'явилися ще й російські прапорці. У супермаркеті зауважили, що були готові до того, що впаде попит на цю продукцію, тому й почали менше її закупляти. Водночас економічного збитку після маркування, переконують, не зазнали.

«Я так думаю, що воно в нашій мережі перерозприділиться, тому що якщо покупець мав на меті купити якийсь миючий засіб, то він його купить, тільки не російського виробника, а якогось іншого», – зазначив генеральний директор ТВК «Львівхолод» Ігор Пастущак.

Щодо супермаркету «Сільпо», то тут наразі на всіх етикетках лише вказують країну-виробника.

Додамо, що найближчим часом позначити російський продукт повинні усі крамниці: і великі, і маленькі. За словами директора міського департаменту економічної політики Ірини Кулинич, такі дії принесуть подвійну вигоду: покупець зможе вибрати на свій смак товар, а по-друге, більший попит буде на українську продукцію.

Нагадаємо, у Львові набула чинності ухвала Львівської міськради про маркування товарів російського виробництва, яка зобов’язує підприємців ознакувати продукцію, виготовлену в Російській Федерації.

Водночас, як заявив ініціатор ухвали, «свободівець» Любомир Мельничук, «ухвала про маркування російських товарів від 10 липня є першим кроком. Основна ціль – заборонити продаж російських товарів у Львові».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук