Найпростіший шлях

Про найстрашніше, що можна придумати для країни

БлогиПетро Шуклінов , 12 червня 2015 216
Петро Шуклінов
журналіст

Інші блоги автора

Популізм. Найстрашніше, що можна придумати для країни. Давно відомо, що найпростіший шлях - говорити те, що всі хочуть почути. Чи не об'єктивну правду, а емоції. Це просто. А найскладніший і гідний вибір чоловіка - говорити те, що правда. Говорити з людьми про дійсність. Говорити щиро. З урахуванням усіх деталей. Будь-який політик так може. Але не всі вибирають важкі шляхи.

Хочеться попросити всіх політиків - будьте відповідальні. Ви на видноті і вас чують. Ваші слова впливають на розуми людей. Говоріть їм правду, а не красиву хрень під вибори. Говоріть компетентно тільки про те, в чому дійсно розбираєтеся. Немає нічого поганого в тому, щоб сказати: "Вибачте, це питання поза моєю компетенцією". І тоді люди в вас повірять. Їх буде мало - на початку. Тому що відмовитися від популізму - це серйозний крок з наслідками. До вам не побіжать натовпи фанатів. Вас не будуть носити на руках і аплодувати. Перший час. Але рік за роком навколо вас будуть збиратися думаючі люди, а не реагуючі. Тільки з думаючих людей можна побудувати партію, а не передвиборчий проект. Тільки з думаючих людей можна взяти основу для змін у країні. Тільки на думаючих людей можна спертися.

Хочеться вірити, що моя ідеальна країна коли-небудь настане. Там ніхто не намагається показати себе найрозумнішим і виставити інших дурнями. Там немає популізму. Тому що популізм - це зло. І хочеться дочекатися того дня, коли кожен політик зрозуміє всю міру відповідальності, яку на нього покладає публічність.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук