Німецька організація GIZ допомагає змінювати українські міста: мотивуючий приклад Львова

СуспільствоZAXID.NET, 12 жовтня, 10:00 1606 0

Міжнародна організація німецького співробітництва GIZ вже декілька років допомагає українцям змінювати країну. Зокрема, проект «Майстерня міста» – мета якого – зберегти і покращити простір у містах – існує в Україні вже 8 років.

Зміни починаються із маленьких вчинків, а не з великих проектів – так вважають в міжнародній організації німецького співробітництва GIZ. Тому ось уже кілька років допомагають українцям змінювати країну – і роблять це зсередини.

Допомагають німці не тільки фінансово, але і фаховими порадами та кваліфікованим підходом до різних ситуацій.

До прикладу, вже 8 років в Україні існує проект «Майстерня міста». Його також проводять у Львові. Мета – зберегти і покращити простір у містах. Спершу, робили такий проект один на все місто. Але вже цього 2019 року у Львові приєднали громади у різних районах. До речі, до організації цього проекту багато років долучається і комунальне підприємство «Інститут міста».

«Майстерня міста» відбувалася у п'яти районах Львова. Кожна громадська організація намагалася показати свій вагомий результат. До прикладу, у великому спальному районі Сихові місцеві активісти провели еко-фестиваль. Людям розповідали, що робити з відходами, яка є альтернатива поліетиленовим пакетам, викликали в дітей інтерес до рухливих ігор на вулиці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук