Ніякий Путін цього не змінить

Віра вірою, а геополітика - геополітикою, не кажучи вже про нафту.

Олександр Михельсон
Журналіст, блогер

Інші блоги автора

Між іншим, рівно 30 років, місяць і два тижні тому Смайлик «smile» син нинішнього саудівського короля Султан Салманович став першим в історії мусульманином-космонавтом. Перед польотом радився, бідака, з шейхами, як йому чинити молитви на орбіті - бо ж правовірному належить молитися п'ять разів між світанком і заходом сонця, а на орбіті світанок кожна дві години Смайлик «smile» Ну, шейхи, як воно завжди буває, знайшли відмазку - мовляв, пророк сказав, що коли правовірний перебуває у важливій поїздці, молитви можна і відкласти.

Але фішка не в цьому, а в тому, що літав він на американському кораблику "Дискавері". І в Штатах же, власне, перед тим вивчився на пілота реактивних літаків. Тому що Сауди - давні союзники Штатів, і навпаки; віра вірою, а геополітика - геополітикою, не кажучи вже про нафту.

І коли нафтовий шиїтський Іран підтримує Асада, а нафтова сунітська Аравія прагне його скинути, Штати мусять підтримувати Аравію, і будуть це робити, і ніякий Путін цього не змінить, і нічого тут не обміняє ні на "питання Криму", ні на "питання Донбасу" - бо тут нікого ці питання не гребуть.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук