Нова міністерка освіти запевнила, що продовжить реформу шкільної освіти

Ганна Новосад також пообіцяла зайнятися розробкою закону про середню освіту

Ганна Новосад розповіла про те, чим буде займатися на посаді міністра освіти і науки

Новопризначена міністерка освіти і науки України Ганна Новосад стверджує, що реформа середньої освіти під назвою «Нова українська школа» продовжить бути пріоритетною для нового уряду.

«“Нова українська школа» продовжить бути пріоритетом і цього уряду. Я особисто налаштована на тісну співпрацю з усіма агентами змін, які останні 2 роки робили зміни в школі можливими», – написала Новосад на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook після свого призначення на посаду.

Також вона зазначила, що спільно з парламентським комітетом з питань освіти, науки та інновацій має намір виробити і презентувати план змін в підходах до управління і фінансування у вищій освіті і науці.

Новосад наголосила, що завданнями перших двох тижнів, крім формування команди, буде робота над проектом державного бюджету на 2020 рік і підготовка проекту Закону «Про загальну середню освіту».

«Нова українська школа» (НУШ) – це реформа шкільної освіти, яку започаткувало Міністерство освіти і науки. Вона передбачає створення школи, де діти будуть навчатися через діяльність, «у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, […], а й вміння застосовувати їх у житті». У 2017-2018 навчальному році 100 шкіл тестували новий стандарт, з 2018-2019 навчального року усі перші класи навчаються за ним.

Ганна Новосад очолила Міністерство освіти 29 серпня 2019 року. Ознайомитися зі списком інших нових міністрів та короткими їхніми біографіями можна у нашому матеріалі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук