Офіс реформ на Львівщині очолив головний редактор партійної газети БПП

СуспільствоІ.Р., 24 жовтня 201511540

Новим керівником львівського Офісу реформ призначений Віталій Корецький. Відповідне подання зробила Львівська обласна державна адміністрація, а Мінрегіонбуд, відповідальний за проведення реформи з децентралізації, його схвалив, повідомляє прес-служба ЛОДА.

За словами Корецького, львівський Офіс реформ уже працює на повну силу. Основне завдання Офісу реформ – продовження створення територіальних громад на Львівщині та допомога тим громадам, у яких будуть проведені перші вибори, у формуванні нових органів влади та різними консультаціями.

Корецький наголосив, що особливу увагу при створенні територіальних громад він звертатиме на їхню фінансову спроможність. Це, імовірно, позначиться на кількості територіальних громад, які будуть утворюватися в області.

Зазначимо, що Корецький є секретарем Львівської територіальної організації «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», а також головним редактором газети «Солідарність. Львівщина».

Нагадаємо, згідно з перспективним планом на Львівщині може бути створено 160 територіальних громадах. У 15-ти із них у неділю відбудуться перші вибори.  

Раніше Офіс реформ на Львівщині очолював Орест Матвіїшин. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук