Центральну виборчу комісію очолив Олег Діденко

Діденко, якого обрали одноголосно, вже був членом ЦВК у 2014 році

У 2014 році Діденко вже був членом ЦВК

Головою Центральної виборчої комісії на її першому засіданні в новому складі у п'ятницю, 4 жовтня, було обрано кандидата від фракції «Слуга народу» 39-річного Олега Діденка.

На цю посаду його запропонував заступник керівника Секретаріату ЦВК Сергій Дубовик. За його кандидатуру проголосували усі 16 членів комісії.

За даними громадянської мережі ОПОРА, Діденко родом з Івано-Франківщини, має юридичну освіту, з 2003 по 2014 рік працював помічником-консультантом народних депутатів Давида Жванії (в тому числі на платній основі), Миколи Катеринчука, Романа Безсмертного, Владислава Каськіва, Валерія Іщенка (на платній основі). У 2014 році Діденко став членом ЦВК і працював у комісії до вересня того ж року, коли Рада звільнила попередній склад.

Раніше Верховна Рада призначила новий склад Центральної виборчої комісії. Список кандидатів на членів ЦВК подав президент України Володимир Зеленський профільному парламентському комітету, який рекомендував депутатам їх затвердити. Детальніше зі списком членів ЦВК і короткою довідкою про кожного можна ознайомитися за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук